Category

Estee Lauder Daywear’ın hepsini yaptığını söylüyor, ancak SPF 15 ile bu nemlendirici şeffaf renk tonu sadece tek bir gölgede

Tamam, işte hatırlayamayacağım bir ürün adı: Estee Lauder Gündüz Giymecesi Ton Tons sürümü Advanced Multi- Koruma anti-oksidan nemlendirici.

Vay, 12 kelime? Bir fiilde sıkışsak bir cümle olabilir.

REKLAMCILIK

Hadi deneyelim!

Estee Lauder, gündüz giyim seviyor şeffaf renk tonu sürümü gelişmiş çok koruma anti-oksidan nemlendirici…

Tada! Kısaca gündüz giyim diyelim.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Daywear hatırlamak istediğim bir üründür, çünkü bence zar zor onlardaki makyaj görünümünün hayranlarını sunmak için birkaç iyi şey var. Özetle (her zaman bu ifadeyi sevdim; küçük kısıtlamalarda bir şeyleri hayal ediyorum), sadece tek bir gölgede gelen hafif, çok renkli bir nemlendirici ve birçok cilt tonunda çalışmak için geliştirildi, onlara sağlıklı bir , eşit tonlu parıltı.

Ürün grimsi bir bej olarak devam ediyor, ancak cildime masaj yaparken yavaşça kararıyor, bu biraz havalı. Sonuçta olduğum gölge bronzluğum için oldukça iyi bir eşleşme gibi görünüyor ve sessiz, parıltılı kaplamasının düz veya şiddetli görünmemesini seviyorum.

Ölçek için…

Estee Lauder, tescilli karışımları hakkında “Tüm gün çok antioksidan kompleks çok güçlü” diyor. C ve E vitaminleri, Eukarion (sentetik bir anti-oksidan) ve EGT (ergotiyonin, antioksidan özelliklere sahip bir amino asit) gibi bileşiklerin bir karışımıdır.

SPF 15 olarak derecelendirilen üründeki aktif bileşenlerin her ikisi de güneş koruyucular, oktisalate (bir UVB güneş koruyucu) ve avobenzon (bir UVA güneş koruyucu), bu nedenle genel fikir, güneş hasarını önleyen renkli bir nemlendirici olduğu görülmektedir.

Solda karıştırılmamış ve sağda harmanlanmış (neredeyse görünmez)

Gündüz giyim, burnumun ve ağzımın etrafındaki lekeyi biraz biraz uzaklaştıran çok, çok şeffaf bir kapsama alanı sağlar, ancak sivilceleri veya bunun gibi bir şeyi gizlemek için çok şeffaftır.

Birçok Estee Lauder ürünü gibi, Daywear kokulu ve koku da oldukça güçlü. Aynı zamanda ciltte kalır. Bence bir güneş koruyucu gibi kokuyor, ama aynı zamanda olgun muz ve papaya notlarını da keşfediyorum. Genel olarak tatsız değil, ancak satın almadan önce bir koklama vermek isteyebilirsiniz.

Gündüzü seviyorum, ama bence sınırlı bir kullanım. Tatilde kendimi ulaştığımı görebiliyordum, tıpkı tam makyajın hızlı bir şekilde bir ipucu eklemek istediğimde olduğu gibi, ancak genellikle bu pahalı bir şey olduğunda, çok daha fazla kapsama alanı sunan yüz ürünlerini seçiyorum.

Kokuyu seviyorsanız ve çok az kapsama ihtiyacınız varsa, denemeye değer olabilir.

REKLAMCILIK

Fiyat: 1.7 oz için 43 $. tüp
Kullanılabilirlik: Şimdi Estee Lauder Counters ve ayrıca çevrimiçi olarak mevcut
Makyaj ve Charm Blog Derecesi: B

Dost mahalle cazibeniz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *