Smashbox sonsuz sıvı astar kalemini yüksek sodyum diyete koydu mu?

Smashbox suya dayanıklı sonsuz sıvı astar kaleminin (22 $) su itme güçlerinin sırrı nedir? Baharat olabilir mi?

Bu sezon Top Chef’teki makyaj mücadelesini kaçırmadığım sürece, Formül’e deniz tuzunun dahil edilmesi bir Smashbox fikri olmalı. Ürünün çalışmasına yardımcı oluyor mu? Emin değilim, ancak şirketin sonsuz göz astarı ve en çok satan jet set suya dayanıklı göz astarlarının% 100 deniz tuzsuz olduğunu görüyorum.

REKLAMCILIK

Lezzet tamamen kozmetik olsa bile (garip!), Bu kötü çocuk suyu iter ve bir şampiyon gibi terler. Geçen gün, koşu bandına atlamadan önce üst kirpik çizgim boyunca siyah gölgeyi çizdim ve kabaca bir terleme kabı daha sonra, hala bir leke ile iyi görünüyordu.

“Sıvı astar kalemini kullanarak bu uzun süredir yumuşak bir şekilde ince ve muhteşem bir şekilde glam görünümleri yaratın. Diğer astarlardan farklı olarak, hassas fikir kalemi her seferinde pürüzsüz ve yönetilen uygulama sağlar. ”

Mac’in sondan bir önceki astarı hayranları, dokunuşa katı olan firma keçe ipucunu beğenebilir, ancak temiz, net çizgiler çizmekte zorlanıyorum. Liner Pro’nun Lorac Cephesi gibi daha çok yönlü astar fikrini tercih ediyorum.

Sert keçeli bir ucuna sahip sıvı astarların hayranıysanız ve ağır hizmet su yalıtım gücüne ihtiyacınız varsa, Smashbox sonsuz sıvı astar bir sonraki eyeliner aşkınız olabilir. Oh, neredeyse hatırlayamadım-aynı zamanda zulüm içermez.

Fiyat: 22 $
Kullanılabilirlik: Sephora Stores ve Smashbox.com’da
Makyaj ve güzellik blogu derecesi: B

REKLAMCILIK

Dost Mahalle Güzellik Bağımlınız,

Karen

P.S. Neredeyse mutlu Cuma!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *