Category

5 kalp kulübünden 5: Malewood Dumany Mama! Maskara

Gizli bir mücevher
“5 Hearts Club”, hepsi bu kadar olan sınırlı sayıda güzellik ürünleri ve bir torba pişmiş cheetos’u bulacağınız yeni bir seridir! – A.K.A. Her şekilde mükemmellik.

Utanç Anı Yok: Yabancıların kirpiklerine nöbetçilerden herhangi bir niteliksiz yere bakan dolaşan bu sürüntülerden biriyim. Bazen, insanların beni sormamı engelledikleri çok yoğun oldu, “Seni tanıyor muyum?” Ve ben gibiyim, “Nah, sadece bir garip gibi kirpiklerine hayranım. Bana sakıncası yok! ”

Eğer bu maskara giyen birini görürsem, onları bir kenara çekerdim (gözlerimi soketlerine geri getirdikten sonra) ve onların saçaklarında olan sihir hakkında sorgulayacağım, çünkü iyi – “Gee, bu koyu at nereden geldi? Ve neden henüz bir kült favori değil? ” iyi.

REKLAMCILIK

“Her zamanki gibi üst lashline’yı uygulayın (her kiriği bu değnekle tanımlayabilirsiniz!). Sonra eğlenir! Alt kirpiklerinize uyguladığınızda, değneği yumuşakça yandan yana hafifçe bastırın ve cildine hemen dokunun! Vay! Gerekli utanç yürüyüşü yok! ”

– malybeauty.com

Kirpatlarım bir kirpik kıvırmak tutmayı reddediyor (bu şekilde isyankarlar, sanırım asi), ve kısaldılar ve bir çiftin bir çiftinin aşırı bir şekilde çıkarılmasını içeren bir olaydan sağ gözümdeki büyük bir olum var. , ancak bu maskara iki katıyla, kirpik uzantıları giyiyorum gibi görünüyorum.

Ve bu sadece bir kattan sonra!

Benim kirpiklerim dramatik bir şekilde daha uzun, tanımlanmış, ayrılmış, kaldırdı ve kıvrılmış – Nary bir küme ile – ve günün sonunda, kesinlikle görüldüğü lekesiz veya pul yok.

Malewood dumanlı anneyi sevebilirsin …

L’Oreal Lash Cenneti’nin görünümünü seviyorsunuz (iki benzer görünüyor), ancak dökülmesi ya da lekelenmesiyle trub’ları var.

Mac genişletilmiş oyun Gigablack’ın ayrılmasının bir hayranısın.

Aşırı kaldırma ve kirpik kıvrımını seviyorsun, ekstra boyutta su geçirmez maskara içinde Mac’e benzer tutun.

Oh … Sevimli sıcak pembe tüpten bahsettim mi? ve Altın Glitter Cap?! Her şey gerçekten küçük şeylerle ilgili. Maskara uzlaştırma, kaldırma ve kıvrılma maskarayı arıyorsanız (ancak o kadar değil ki, kirpiklerinizin örümcek bacaklarına benziyor), bu.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

REKLAMCILIK

5 kalpten 5.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *