Category

Tatillerin tatil tatlısı olmasını neden bekleyin? 22 $ ​​’lık GlamoR-Go Spun Sugar Edition Paleti’ne oldukça muamele edildi

YENİ ÇOK YTL KOZMETİK GLAMOR-GO SPUN SUYUM SÜRÜŞ PALETİ
Gerçek? Sıkıldığından daha meşgul olmayı tercih ederim, ama aynı zamanda, hiçbir zaman herhangi bir glam zamanından mahrum kaldığım hiç bu kadar dolu olmak istemiyorum. “Kız arkadaşı umutsuzca onun glam zamanına ihtiyacı var! (… eski bir karate egzersiz tişörtünü giyen önceki cümleyi, bir düğmeyi ve her gözde farklı göz farı renklerini eksik olan bir çift şort giydiğini söylüyor.)

Ama kim bilir? Belki sekmeler beni bu günlerden biri ile yolda götürmeye karar verecek … Moda Haftası devresini çalışmasına yardım et. Çekmeden “FaaAabulous, Dahhhing! “‘Ye kadar gitmeye hazırlanmalıyım. bir pençe damlasında.

REKLAMCILIK

O gün geldiğinde / ise, çok yüzlü GlamoR-Go Spun Sugar Edition Paleti’ne (22 $) ile hazır olacağımı biliyorum.

Bu Seyahat Dostu Sınırlı Baskı Cutie, zarif bir altın kompaktında etkilemek için giyinmiştir. İçeride iki festival, tatil partisi-mükemmel altın ve gümüş makyajı gözler, yanaklar ve dudaklar bulacaksınız.

Tozlar oldukça pigmentli olduğundan, bir partiye hazırlanmak uzun sürmez. Kapaklarınızdaki altın, gümüş veya bronz göz farı patlatarak başlayabilirsiniz, kirpik çizgileriniz boyunca koyu göz farı renklerinden birini lekeleyin ve birkaç hızlı bronzlaştırıcı swipes ile takip edin ve yanaklarınız üzerinde utanır.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

GlamoR-Go Spun Şeker Sürümü

GlamoR-Go Spun Şeker Sürümü Paleti

Gözler, yanaklar ve dudaklar için hareket halindeyken bir temyiz paleti …

Sekiz toz göz farı

Bir sıcak bronzlaştırıcı

Bir allık

Bir altın parlak

Parlaklık? – eh. Muhtemelen onsuz yapabildim. Bu çok fazla gobopy ve bronzlaştırıcı ve allık arasında zımparalandığı gerçeği gözümü biraz seğiriyor … ama umutsuz olsaydım, sırıtaydım ve giyerdim.

Beni bu paletten çıkarmak için kesinlikle yeterli değil.

Fiyat: 22 $
Müsaitlik: Şimdi Ulta ve Sephora mağazalarında ve online toofaced.com’da mevcuttur.
Makyaj ve Temyiz Blog Derecelendirmesi: A-

REKLAMCILIK

Pigmentli göz farı ve allıklı uygun fiyatlı, sağlam, sevimli küçük kompakt? Spun şekeri şimdiye kadarki yüzlü tatil koleksiyonu hakkında en sevdiğim şeylerden biri.

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *