Category

Bu botlar ideal kalıyor ve 22 renkte geliyor: Botlar 6 $ Göz Farı Singles

İşte cevap verebileceğim bir soru: Neden bazı günler diğerlerinden daha basit makyaj günleri? Cidden, bazı sabahlar çevik parmaklarla uyanıyorum ve makyaj ilhamı ile dolu bir zihin; O günlerde altı farklı göz farı ile harmanlanmış bir görünüm patlatabilir ve zar zor bir göz atabilirim. Bununla birlikte, diğer günler, tek bir renk kullanan en basit görünüm bile bir Sisyphean görevi gibi hissedecektir.

Evren bana karşı komplo olsun ya da olmasın, kesin bir şey biliyorum: Beş başparmak ile bir yumruk yapmak gibi hissettiğimde, bu botlar 7 numaralı ideal göz farı (her biri 6 $) kullanışlı kalacak.

REKLAMCILIK

Geçen hafta sonu haki (saf yeşilimsi bir altın tozu) giymeye başladım ve şimdi bu kalıcı gölge single koleksiyonundaki diğer renkleri görmek için sabırsızlanıyorum. Aralarından seçim yapabileceğiniz 22 tane var ve geçen hafta denediğim sönük bot esinti üçlüsünün aksine, Haki kapaklarımda pürüzsüz görünüyor ve hissediyor (toz cildimin üstünde oturuyormuş gibi görünmüyor).

Doğal göz görünen kızlar ince ışıltısını sevebilir (yüksek parlaklıklı bir don kadar cesur değildir). Etki bana yaz aylarında alacakaranlıkta dışarıdaki ışığı hatırlatıyor.

NC35 Ciltinde Haki Swatch Haki

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Bot giymek haki

Değeri için, Haki’yi bir astarla eşleştirmek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü akşam yemeğine ve bir filme giydiğimde yapmadım ve eve geldiğimde kayboldu. Pazar günü Urban Decay Eden gibi dayanıklı bir göz farı astarı ile başlayarak, yaklaşık dört ila altı saat (rötuşlar arasında) uzatılmış aşınma süresi.

Ve tekrar söylemeliyim – kesinlikle fiyatı seviyorum (eccator.com’daki bazı renkleri 4,49 $ karşılığında buldum!). Botlar, kaçırılmaması gereken ucuz bir göz farı single çizgisi yapmış gibi görünüyor. Şimdi Target mağazalarında ve çevrimiçi olarak mevcuttur. Makyaj ve Charm Blog Derecesi: A

Kurtadam erkek arkadaşım olsaydı…

Onun True Blood’dan Alcide gibi olmasını istiyorum ve Alacakaranlıktan Jacob gibi değil, çünkü kurt formunda daha şirin.

Kurtadam sevgilinizin Alcide gibi sıcak olmasını ister misin? Değil mi?

Kırmızı gözlerle olacağımı düşünmedim, ama bir şekilde Alcide, Tim Gunn tarzı iş yapıyor.

REKLAMCILIK

Bu gece ne yapıyorsun? Sonunda fitness üzerinde çalışmaya başladım (öğle yemeğini telafi etmek zorunda kaldım) ve şimdi Mad Men’in sezon galasını görmek üzereyim! Alcide bir kurt, ama Don Draper bir köpekten başka bir şey değil.

Dost mahalle cazibeniz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *