Halı

OOH altındaki bu yeni NYX makyaj fırçalarını süpürmeyin! Nyx fırçalarını seviyorum, aynı zamanda zaten 24 parçalı önemli makyaj temiz hatlarına (toplam 35 için!) 11 yenisini eklediler.

Bazıları midilli kıllarından yapılmış kılların yanı sıra sentetik liflerden yapılmış kıllar ve hepsi de her biri 4 $ – 15 $ arasında fiyatlandırılır.

REKLAMCILIK

Dört yeni göz fırçasının yanı sıra dün makyajımı yapmak için anlaşmanın fırçalarından birini kullandım ve büyük bir izlenimle geldim. Bunların Sonia Kashuk fırçalarıyla eşit olduğunu ve bunun çok şey belirttiğini anladığınızı belirtiyorum.

Tüm temiz kafalar, ne kadar yumuşak ne de sert olduğunu gösteren tüm ideal yollarla yumuşak hissediyorlar, yanı sıra küçük ellerimi (ve birçok makyaj torbası) orta uzunlukta, hafif kulpların tam olarak nasıl seviyorum .

NYX’in de sayıları yazdırmak için ek kredi puanı ve her fırçanın yan tarafındaki isimleri olması gerektiğine inanıyorum. Ancak bazen şaşırtıcı derecede pratik bir şey.

B30 gölgesini/noktasını ve B31 Shadow/Smokie-Small fırçalarını sık sık kullanmayı planlıyorum. Temiz kafalar küçüktür, kapaklarda karmaşık ayrıntı çalışması için mükemmeldir ve/veya küçük bir kırışıklığınız varsa.

Onları zaman içinde ne kadar iyi dayanacaklarını tam olarak söylemek için uzun süre kullanmadım, ancak umarım çok fazla ve hızlı bir şekilde dökülmezler. Bu, her zaman beni rahatsız ediyor.

Fiyat, performansa, boyutu (ellerim için) ve kılları yöneterek, bu fırçaların harika olduğuna inanıyorum. Aslında, Mac Tatil Kitleri’ndeki mini fırçalardan çok daha fazlasını seviyorum. Bu şeyler çizilmenin yanı sıra Cray-Cray gibi dökülüyor!

REKLAMCILIK

Fiyat: 5-12 $
Kullanılabilirlik: Ulta mağazaları, çok sayıda eczane ve çevrimiçi
Makyaj ve İtiraz Blogu Derecesi: A

Dost Topluluk İtiraz Bağımlınız,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *